Let the money flow.

Kassavirtaratkaisuja, jotka tuovat arvoa liiketoimintaasi.

Elämme huomisessa jo tänään

SKJ Systems luo asiakkailleen menestystä suunnittelemalla ja toteuttamalla uuden ajan monikanavaisia kassavirtaratkaisuja.

Haastamme asiakkaamme tavoittelemaan unelmiaan vastaamalla niihin heidän liiketoimintaansa parhaiten tukevilla kassavirranhallintatuotteilla, joissa yhdistyvät kassa-, toiminnanohjaus- ja verkkokauppajärjestelmien parhaat ominaisuudet.

Kulmakiviämme ovat laaja liiketoimintaymmärrys ja jatkuva kehitys. Elämme huomisessa jo tänään, mikä mahdollistaa ainutlaatuista lisäarvoa ja kilpailukykyä tuovat ratkaisut.

Ratkaisut, jotka maksavat itsenä moninkertaisena takaisin.

Kassavirran kokonaisvaltaisin osaaja

SKJ Systems on kehittänyt ohjelmistoja ja kokonaisratkaisuja kassavirran hallintaan jo 25 vuoden ajan. Yli 2000 asiakasta.

Hyödynnämme kokemustamme ja laajaa toimialakohtaista tietämystämme ollaksemme monikanavaisten kassavirtaratkaisujen eurooppalainen edelläkävijä.

TULOKSELLISIN

Kaikki ratkaisumme tähtäävät asiakkaamme menestyksen mahdollistamiseen. Tuomme tehoa tuotteisiimme pitämällä ne helppokäyttöisinä ja helposti ymmärrettävinä.

YMMÄRTÄVIN

Ymmärrämme asiakkaidemme liiketoimintaa sekä loppukäyttäjän tarpeita, käyttäytymistä ja odotuksia. Siten voimme valjastaa ratkaisumme tuottamaan parasta lisäarvoa asiakkaillemme.

KEHITTYVIN

Pysymme jatkuvassa liikkeessä. Pyrimme olemaan aikaamme edellä ja etsimme alati uusia mahdollisuuksia. Olemme enemmän kuin pelkkä kassajärjestelmä.

Let the money flow.

Anna rahan virrata

Jeemly on ketterä, kevyt ja käyttövalmis kassavirtaratkaisu kasvunnälkäisille yrityksille.

Se on innovatiivisen, urbaanin ja monikanavaisen liiketoiminnan ymmärtäjä, joka kasvaa yrityksesi mukana liikevaihtoa ja kassavirtaa kartuttaen.

jeemly.com

Flowvy on uuden ajan monikanavainen kassavirtaratkaisu vaativaan liiketoimintaan.

Se yhdistää kassajärjestelmät, toiminnanohjausjärjestelmät ja verkkokauppajärjestelmät yhdeksi helposti hallittavaksi, kassavirtaa kasvattavaksi kokonaisuudeksi.

flowvy.com

MISSIOMME

OLEMME
ASIAKKAIDEMME
TULEVAISUUDESSA

Mahdollistamme unelmista menestystarinoita kehittämällä uuden ajan monikanavaisia kassavirtaratkaisuja.

VISIOMME

EUROOPAN
JOHTAVA
TIENNÄYTTÄJÄ

Olemme kassavirtajärjestelmien luotettu tiennäyttäjä ja johtava toimija Euroopassa.

Ota yhteyttä

Haluatko tietoa sinulle sopivimmasta kassavirtaratkaisusta?

 

Lähetä viesti tai soita:

+358 50 445 5393






KASSAJÄRJESTELMÄ & TOIMINNANOHJAUS

Myynti

Jouni Hyttinen
Sales Development Director
jouni.hyttinen@skj.fi
+358 50 0570546

Jari Tuomainen
Sales Manager
Helsinki
jari.tuomainen@skj.fi
+358 50 4455393

Jarmo Pirskanen
Sales Manager
Partners
jarmo.pirskanen@skj.fi
+358 50 3389351

Lisätilaukset
tilaukset@skj.fi

Yhteydenottopyynnöt
myynti@skj.fi

Hallinto

Aarno Hartikainen
Chief Executive Officer (CEO)
aarno.hartikainen@skj.fi
+358 50 067 4438

Heikki Koski
Supply Chain Manager
heikki.koski@skj.fi
+358 50 591 0897

Ulla Hartikainen
Chief Financial Officer (CFO)
ulla.hartikainen@skj.fi
+358 50 351 6703

Laskutus
SKJ Systems Ltd Oy
Sammonkatu 12
70500 Kuopio
laskutus@skj.fi

Tekniikka

Tommi Savikko
Chief Technology Officer (CTO)
tommi.savikko@skj.fi
+358 44 5247140

Sami Huttunen
Chief Digital Officer (CDO)
sami.huttunen@skj.fi
+358 50 464 4016

Mika Koistinen
Head of Software Development
mika.koistinen@skj.fi
+358 50 067 5854

Ville Tulimäki
Software Designer
ville.tulimaki@skj.fi

Jarno Ruutinen
Software Designer
jarno.ruutinen@skj.fi

Arto Klemetti
Software Designer
arto.klemetti@skj.fi

Arttu Mattola
Software Designer
arttu.mattola@skj.fi

VERKKOLIIKETOIMINTA

Jani Lehtimäki
Chief Sales Officer (CSO)
Pauli Haavisto
Sales Manager
Eero Nenonen
Sales Manager
Jari Anufrijeff
Chief Executive Officer (CEO)

Harri Sahrakorpi
Chief Operating Officer (COO)
Jussi Poutala
Project Manager
Petteri Usmi
Project Manager
Joonas Mänki
Customer Care Technician
Jukka Moisander
Customer Care Technician

Vesa Souli
Customer Care Specialist
Lauri Lahti
Customer Care Specialist
Hanne Hyytiäinen
Marketing specialist
Jarno Viljaranta
Software Designer
Calle Grönlund
Art Director
Riku Viitasaari
Lead Software Designer
Esa Martiskainen
Software Designer
Heikki Taalikka
Software Designer

TOIMIPISTEET

Helsinki
Malminkaari 27 B
00700 Helsinki

Kuopio
Sammonkatu 12
70500 Kuopio

Tampere
Sorinkatu 4C
33100 Tampere

Forssa
Hämeentie 14
30100 Forssa

Seinäjoki
Vaasantie 11
60100 Seinäjoki