Let the money flow.

Kassavirtaratkaisuja, jotka tuovat arvoa liiketoimintaasi.

Elämme huomisessa jo tänään

SKJ Systems luo asiakkailleen menestystä suunnittelemalla ja toteuttamalla uuden ajan monikanavaisia kassavirtaratkaisuja.

Haastamme asiakkaamme tavoittelemaan unelmiaan vastaamalla niihin heidän liiketoimintaansa parhaiten tukevilla kassavirranhallintatuotteilla, joissa yhdistyvät kassa-, toiminnanohjaus- ja verkkokauppajärjestelmien parhaat ominaisuudet.

Kulmakiviämme ovat laaja liiketoimintaymmärrys ja jatkuva kehitys. Elämme huomisessa jo tänään, mikä mahdollistaa ainutlaatuista lisäarvoa ja kilpailukykyä tuovat ratkaisut.

Ratkaisut, jotka maksavat itsenä moninkertaisena takaisin.

Kassavirran kokonaisvaltaisin osaaja

SKJ Systems on kehittänyt ohjelmistoja ja kokonaisratkaisuja kassavirran hallintaan jo 25 vuoden ajan. Yli 2000 asiakasta.

Hyödynnämme kokemustamme ja laajaa toimialakohtaista tietämystämme ollaksemme monikanavaisten kassavirtaratkaisujen eurooppalainen edelläkävijä.

TULOKSELLISIN

Kaikki ratkaisumme tähtäävät asiakkaamme menestyksen mahdollistamiseen. Tuomme tehoa tuotteisiimme pitämällä ne helppokäyttöisinä ja helposti ymmärrettävinä.

YMMÄRTÄVIN

Ymmärrämme asiakkaidemme liiketoimintaa sekä loppukäyttäjän tarpeita, käyttäytymistä ja odotuksia. Siten voimme valjastaa ratkaisumme tuottamaan parasta lisäarvoa asiakkaillemme.

KEHITTYVIN

Pysymme jatkuvassa liikkeessä. Pyrimme olemaan aikaamme edellä ja etsimme alati uusia mahdollisuuksia. Olemme enemmän kuin pelkkä kassajärjestelmä.

Let the money flow.

Anna rahan virrata

Jeemly on ketterä, kevyt ja käyttövalmis kassavirtaratkaisu kasvunnälkäisille yrityksille.

Se on innovatiivisen, urbaanin ja monikanavaisen liiketoiminnan ymmärtäjä, joka kasvaa yrityksesi mukana liikevaihtoa ja kassavirtaa kartuttaen.

jeemly.com

Flowvy on uuden ajan monikanavainen kassavirtaratkaisu vaativaan liiketoimintaan.

Se yhdistää kassajärjestelmät, toiminnanohjausjärjestelmät ja verkkokauppajärjestelmät yhdeksi helposti hallittavaksi, kassavirtaa kasvattavaksi kokonaisuudeksi.

flowvy.com

MISSIOMME

OLEMME ASIAKKAIDEMME TULEVAISUUDESSA

Mahdollistamme unelmista menestystarinoita kehittämällä uuden ajan monikanavaisia kassavirtaratkaisuja.

VISIOMME

EUROOPAN JOHTAVA TIENNÄYTTÄJÄ

Olemme kassavirtajärjestelmien luotettu tiennäyttäjä ja johtava toimija Euroopassa.

Ota yhteyttä

Haluatko tietoa sinulle sopivimmasta kassavirtaratkaisusta?

 

Lähetä viesti tai soita:

+358 50 445 5393






ERP & POS

Myynti

Jouni Hyttinen
Sales Development Director
jouni.hyttinen@skj.fi
+358 50 0570546

Jari Tuomainen
Sales Manager
Helsinki
jari.tuomainen@skj.fi
+358 50 4455393

Jarmo Pirskanen
Sales Manager
Partners
jarmo.pirskanen@skj.fi
+358 50 3389351

Lisätilaukset
tilaukset@skj.fi

Yhteydenottopyynnöt
myynti@skj.fi

Hallinto

Aarno Hartikainen
Chief Executive Officer (CEO)
aarno.hartikainen@skj.fi
+358 50 067 4438

Heikki Koski
Supply Chain Manager
heikki.koski@skj.fi
+358 50 591 0897

Ulla Hartikainen
Chief Financial Officer (CFO)
ulla.hartikainen@skj.fi
+358 50 351 6703

Laskutus
laskutus@skj.fi

Tekniikka

Tommi Savikko
Chief Technology Officer (CTO)
tommi.savikko@skj.fi
+358 44 5247140

Sami Huttunen
Chief Digital Officer (CDO)
sami.huttunen@skj.fi
+358 50 464 4016

Mika Koistinen
Head of Software Development
mika.koistinen@skj.fi
+358 50 067 5854

Ville Tulimäki
Software Designer
ville.tulimaki@skj.fi

Jarno Ruutinen
Software Designer
jarno.ruutinen@skj.fi

Arto Klemetti
Software Designer
arto.klemetti@skj.fi

Arttu Mattola
Software Designer
arttu.mattola@skj.fi

Sähköiset ohjekirjat
https://confluence.skj.fi

Harri Sahrakorpi
Projektipäällikkö
Jussi Poutala
Projektipäällikkö
Petteri Usmi
Projektipäällikkö
Joonas Mänki
SKJ asiantuntija
Jukka Moisander
SKJ asiantuntija

Vesa Souli
SKJ asiantuntija, tukipalvelut
Lauri Lahti
SKJ asiantuntija, tukipalvelut
Hanne Hyytiäinen
Markkinointipalvelut
Jarno Viljaranta
Projektipäällikkö, päivitysprojektit
Calle Grönlund
Graafinen suunnittelija
Riku Viitasaari
Tuotekehitys
Esa Martiskainen
Tuotekehitys
Heikki Taalikka
Tuotekehitys

Jälleenmyyjät

  • Aames Oy puh. (09) 693 1414
  • Kassatiimi Oy puh. 020 744 0700
  • Tmi Mikko Niinimäki puh. 050 567 1900
  • Myymälätieto J.M Oy puh. 050 3618 000
  • Data Group Tuusula 020 155 1414
  • Topidata Ky 0400 696 434
  • Tekantti 010 323 5000
  • Data Group Porvoo 010 3229 430
  • Toimistotukku Talka Oy 020 7940 420
  • Metpoint Oy 040 482 3990
  • Tekantti 010 323 5000
  • Bitstop Oy 020 794 0600
  • Kassa- ja Laskukonetarvike Ky (05) 415 2680
  • Sarin-Väisänen Oy (03) 751 1610
  • Kouvolan Konttorikone OY (05) 371 3711
  • Data Group Kotka (05) 220 0600
  • Computer System Consulting Oy 050 302 0380
  • Data Group Kemi 0207 756 590
  • Tekantti 010 323 5000
  • Westcom Oy 019 222 5770
  • Kassatiimi Oy 0400 962 964
  • Jämsän Toimistovaruste Oy 020 720 9760
  • Suomen myymäläkaluste Oy 020 719 1170
  • Kassatiimi Oy (020) 744 0710
  • Järjestelmäpalvelut Aku Tuppurainen Oy 0400 278 929
  • Vuoksen Systema Oy (05) 436 5555
  • Plutoni Oy 044 347 9344
  • Kassa- ja Toimistohuolto Ky (03) 682 2890
  • MiMar Data Ky 044-589 1470
  • Nethit Oy 044 210 7000
  • Konttorilaite (03) 260 9600
  • MK-Kassamasiina Oy puh. (010) 397 1301
  • Ähtärin Konttorikone Ky 06 533 1433